dnes je 30.6.2022

Input:

Doplatek ze zahraniční pracovní cesty

26.5.2010, , Zdroj: Verlag Dashöfer

7.2.3
Doplatek ze zahraniční pracovní cesty

Ing. Karel Janoušek

Podle zákoníku práce je zaměstnavatel povinen vybavit zaměstnance na pracovní cestu zálohou. Pokud je záloha nižší, obdrží zaměstnanec doplatek v Kč. Jak ale postupovat, když ji zaměstnanec neobdrží? Bude se provádět vyúčtování v EUR nebo pouze v Kč? Jak se bude o těchto částkách účtovat?

 

  • Zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů (ZP)

    • § 183 - 184

  • Zákon č. 563/1991

Nahrávám...
Nahrávám...