dnes je 30.6.2022

Input:

Jízdní výdaje bez jízdenky

18.6.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

7.1.9
Jízdní výdaje bez jízdenky

Ing. Karel Janoušek

Naše pracovnice byla vyslána na pracovní cestu vlakem. Při vyúčtování cestovních náhrad však nepředložila jízdenky za cestu tam ani zpět. Přísluší jí nějaká náhrada jízdních výdajů?

 

  • Zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů

    • § 153

    • § 157

    • § 185

Ve smyslu § 157 odst. 1 ZP přísluší zaměstnanci náhrada jízdních výdajů v prokázané výši za dopravní prostředek, který k použití při pracovní

Nahrávám...
Nahrávám...