dnes je 26.6.2022

Input:

Leasingová smlouva

6.2.2009, , Zdroj: Verlag Dashöfer

9.2.2
Leasingová smlouva

Jaroslava Pfeilerová

Podnikatel, fyzická osoba, uzavřel leasingovou smlouvu v listopadu 2007, podle starých podmínek, pak si požádal o odsunutí termínu předání předmětu leasingu (vozidla) na březen 2008. Smlouva je uzavřena na 36 měsíců, je toto v pořádku, není nutno smlouvu přepsat na 60 měsíců, když předmět byl předán až v březnu? Od kdy mám počítat leasing do nákladů?

  • Zákon 586/1992 Sb., o daních z příjmů

    • § 24 odst. 4 až 6

    • § 23 odst. 10

  • Zákon

Z důvodu údržby našich serverů budou v úterý 28. 6. 2022 od 17:30 nedostupné naše služby. Plánovaná doba výpadku je jedna hodina. Omlouváme se.
Více informací

Nahrávám...
Nahrávám...