dnes je 30.6.2022

Input:

Nařízení práce přesčas ženám-matkám

15.4.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2.7.10
Nařízení práce přesčas ženám-matkám

JUDr. Věra Bognárová

Dotaz

Může zaměstnavatel nařídit práci přesčas i ženám, které pečují o děti do 15 let věku?  Vím, že zákoník práce v § 241 ZP stanoví, že zaměstnavatel je povinen přihlížet při zařazování zaměstnanců do směn též k potřebám zaměstnankyň pečujících o děti. Dále že práci přesčas nesmí nařídit těhotným ženám a ženám, které pečují o dítě mladší než jeden rok. Ale jak je to se ženami, které mají

Nahrávám...
Nahrávám...