dnes je 30.6.2022

Input:

Peněžitá pomoc v mateřství u jednatelky s. r. o.

25.10.2011, , Zdroj: Verlag Dashöfer

6.3.10
Peněžitá pomoc v mateřství u jednatelky s. r. o.

JUDr. Věra Bognárová

Jednatelka s. r. o., současně zaměstnankyně společnosti, je v této době těhotná. Až bude pobírat peněžitou pomoc v mateřství, tak nebude moci pro tuto firmu jako zaměstnanec pracovat.
Ale jak je to s její pozici jednatelky?

 

  • Zákon č. 513/1991 Sb., obchodní zákoník, ve znění pozdějších předpisů

    • § 66 odst. 2

  • Zákon č. 187/2006 Sb., o nemocenském pojištění, ve znění

Nahrávám...
Nahrávám...