dnes je 26.6.2022

Input:

Tiskopisy pro nařízení a vyúčtování pracovní cesty

4.1.2010, , Zdroj: Verlag Dashöfer

7.3.13
Tiskopisy pro nařízení a vyúčtování pracovní cesty

Ing. Karel Janoušek

Musíme zaměstnanci proplatit cestovní náhrady, když neměl před pracovní cestou podepsán nadřízeným zaměstnancem cestovní příkaz a ani po pracovní cestě tento tiskopis nepředložil řádně vyplněný?

 

  • Zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů (ZP)

    • § 153

    • § 154

    • § 183

    • § 184

    • § 329

Podle § 153 zákoníku práce musí zaměstnavatel před pracovní cestou

Z důvodu údržby našich serverů budou v úterý 28. 6. 2022 od 17:30 nedostupné naše služby. Plánovaná doba výpadku je jedna hodina. Omlouváme se.
Více informací

Nahrávám...
Nahrávám...