dnes je 30.6.2022

Input:

Vydání potvrzení o zaměstnání

27.10.2009, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2.2.26
Vydání potvrzení o zaměstnání

JUDr. Petr Bukovjan

Zaměstnanec ukončil pracovní poměr a nedostavil se osobně k převzetí zápočtového listu. Nepřevzal si jej ani na písemnou výzvu zaměstnavatele. Je naší povinnosti zaslat tento doklad poštou, nebo jej musí zaměstnanec převzít osobně?

 

  • Zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů

    • § 313

    • § 334 až § 336

Jednou z povinností zaměstnavatele souvisejících se skončením pracovního poměru (a od

Nahrávám...
Nahrávám...