dnes je 26.6.2022

Input:

Zdaňování cizince

20.6.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

8.4.6
Zdaňování cizince

Jaroslava Pfeilerová

Zaměstnáváme slovenského občana (daňového nerezidenta). Slovenský občan, zaměstnanec v ČR, bydlí na podnikové ubytovně a jeho manželka se s dětmi zdržuje v místě jejich společného bydliště na Slovensku. Můžeme při zdaňování tohoto cizince postupovat stejně jako u ostatních zaměstnanců – tuzemských osob?

 

  • Zákon 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů

    • § 2,6,35ba,35c

  • Smlouvy o zamezení dvojího zdanění

Z

Z důvodu údržby našich serverů budou v úterý 28. 6. 2022 od 17:30 nedostupné naše služby. Plánovaná doba výpadku je jedna hodina. Omlouváme se.
Více informací

Nahrávám...
Nahrávám...