dnes je 30.6.2022

Input:

Změna mzdové formy

2.7.2012, , Zdroj: Verlag Dashöfer

4.1.18
Změna mzdové formy

JUDr. Věra Bognárová

Stávající zaměstnanci mají mzdové výměry, kde je stanovena časová mzda. Nově chceme zavést mzdu smíšenou úkolovou (tj. časovou mzdu v kombinaci s úkolovou). Lze stávající mzdový výměr doplnit o mzdu úkolovou? Nebo je nutno úkolovou mzdu stanovit ve vnitřním předpisu?

 

  • Zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů

    • § 113

    • § 305

Zaměstnavatel, který poskytuje zaměstnancům za výkon práce mzdu, postupuje při

Nahrávám...
Nahrávám...