dnes je 30.6.2022

Input:

Daňové zvýhodnění na dítě při opětovném studiu

16.10.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer

8.3.2
Daňové zvýhodnění na dítě při opětovném studiu

Ing. Renata Konvičná

Dotaz

Náš zaměstnanec uplatňoval daňové zvýhodnění na dítě (narozené 1994) do srpna 2014, kdy dcera studium dokončila. Od října 2015 začala zase studovat. Může zase znovu uplatňovat daňové zvýhodnění na dítě?

Právní úprava

Zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "ZDP")

  • § 35c odst. 1 a 6 ZDP

  • § 35c odst. 10 ZDP

Zákon č. 117/1992

Nahrávám...
Nahrávám...